Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac26.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)CANLI
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)CANLI
17:15Bayer 04 Leverkusen - AugsburgCANLI
17:15Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945CANLI
17:15Gaz Metan Mediaș - Dinamo BucureștiCANLI
17:15Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul GheorgheCANLI
17:00Karabağ - SumqayitCANLI
17:00Vestri - Ungmennafélagið VíkingurCANLI
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)CANLI
17:00Wisła Kraków - Korona KielceCANLI
17:00Aarau - KriensCANLI
17:00Olbia Calcio - PistoieseCANLI
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912CANLI
17:00Cesena - Vicenza CalcioCANLI
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919CANLI
17:00Ravenna - Triestina CalcioCANLI
17:00Calcio Catania - Ternana CalcioCANLI
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926CANLI
17:00Cavese - BariCANLI
17:00Viterbese Castrense - PotenzaCANLI
17:00Tonnerre Yaoundé - BamendaCANLI
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis FamagustaCANLI
16:45Dinamo Zagreb - Inter ZapresicCANLI
16:45Monopoli - Sicula LeonzioCANLI
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:15Johnstone - RangersCANLI
16:15Club Brugge - R. CharleroiCANLI
16:15Alkmaar - ZwolleCANLI
16:15Vitesse - EindhovenCANLI
16:15LASK Linz - PöltenCANLI
16:15Hartberg - Rapid WienCANLI
16:15Norrköping - HalmstadsCANLI
16:15Karlskrona - EskilstunaCANLI
16:15Fastav Zlín - Dynamo Ceske BudejoviceCANLI
16:15Karviná - TepliceCANLI
16:15Chennai City - AizawlCANLI
16:15Altay - AdanasporCANLI
16:00Panetolikos - PanioniosCANLI
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern KlangCANLI
16:00Fostiras - MoschatouCANLI
16:00Makedonikos - ThermaikosCANLI
16:00Baroka - Hungry LionsCANLI
16:00Mamelodi Sundowns - UniversityCANLI
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið VíkingurCANLI
16:00Sileks - ShkëndijaCANLI
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)CANLI
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)CANLI
16:00Budaörsi - Szombathelyi HaladásCANLI
16:00Kazincbarcikai - VasasCANLI
16:00Hammam-Lif - Espérance de TunisCANLI
16:00Stade Tunisien - MonastirCANLI
15:45Dinamo Tbilisi - Saburtalo TbilisiCANLI
15:45Lyngby Boldklub - EsbjergCANLI
15:45Randers - Odense BoldklubCANLI
15:15Arminia Вielefeld - Hannover 96CANLI
15:30Lefkimmi - Karagiannion
15:45Elva - Kohtla-Järve JK Järve
15:45Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
15:45Gençlerbirliği - Ankaragücü
15:45Hallescher - SpVgg Unterhaching
15:45Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Dove - Kitara
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
16:00Saviour - Light
16:00FC - Villa
16:00Korinthos - Artaki
16:00Egaleo - Trikala
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
16:00Apollon Smyrni - Kerkyra
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:00Langkawi City - Gamestop
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
16:00Ermis Korydallos - Ilisiakos
16:00Kallithea - Keratsini
16:00Kifisias - Ethnikos Piraeus
16:00Meteora - Iraklis Larisas
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
16:00Palliniakos - Marko
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
16:00Rodos - Aiolikos
16:00Thyella Rafinas - Neos Acharnaikos
16:00Ngozi City - Bujumbura
16:00Rabotnički - Shkupi
16:00Renova - Struga Trim &
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
16:00Dečić - Jedinstvo Bijelo Polje
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
16:00Beni Suef - Asyut Petroleum
16:00Minya - Alameen
16:00Young Muslims Qena - Fayoum
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
16:00Alliance - Singida United
16:00Coastal Union - Young Africans
16:00Tanzania Prisons - Lipuli
16:00Slimane - Bizertin
16:00Marsa - Jerba Midoun
16:00Association sportive de Djerba - Stade Sportif Sfaxien
16:00Avenir Sportif de Kasserine - d'Oued Ellil
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
16:00Jendouba Sport - Gafsa
16:15Tvååkers - Falkenbergs
16:15A.C. - Savona
16:15Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
16:15Mezzolara - Sasso Marconi
16:15Pineto Calcio - Tolentino
16:15Scandicci - Aglianese
16:15Luigi Calcio - APDC Chions
16:15Gavorrano - Grassina
16:15Östers - Linköping City
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
16:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus
16:30Marsala - Troina
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
16:30Recanatese - Chieti Calcio
16:30Vado - Prato
16:45Association Salé - Casablanca
16:45Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
16:45Kénitra - Sidi Kacem
16:45Racing de Casablanca - MAS
16:45Widad - Chabab Mohammedia
16:45Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
16:45Titograd - Rudar Pljevlja
16:45Saint-Étienne - Stade de Reims
16:45Manchester United - Watford
16:45Wolverhampton - Norwich City
16:45Pordenone Calcio - ChievoVerona
16:45Salernitana 1919 - Livorno Calcio
16:45Rodinghausen - Alemannia Aachen
16:45Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
16:45Odisha - Kerala Blasters
16:45Brindisi - Nardo
16:45Taranto - Bitonto
16:45Amarante - Sanjoanense
17:00Rukinzo - Olympic Star
17:00Straelen - Meerbusch
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
17:00Young Sports - Avion Academy
17:00Paphos - APOEL
17:00Arsenal Tula - Astana
17:00Senica - Spartak Trnava
17:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
18:00Real Valladolid - Espanyol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
18:00Moreirense - Santa Clara
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
18:00Basel - Servette
18:00Lugano - Sion
18:00Gallen - Young Boys
18:00Celtic - Kilmarnock
18:00Silkeborg - Copenhagen
18:00FC - Dalian Yifang
18:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
18:00Karela - Medeama
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
18:00Sóller - Portmany
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
18:00Akwa United - Warri Wolves
18:00Jigawa Golden Stars - Wikki turists
18:00Katsina United - Abia Warriors
18:00Lobi Stars - Plateau United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
18:00Nasarawa United - Enyimba International
18:00Rivers United - Kano Pillars
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
18:00Mafra - Penafiel
18:00Cova da Piedade - Varzim
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Armacenenses - Aljustrelense
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
18:00Canelas 2010 - Leca
18:00Arouca - Pedras Rubras
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
18:00Maria da Fonte - Bragança
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
18:00Olhanense - Sintra
18:001º de Dezembro - Alverca
18:00Coimbrões - Castro Daire
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
18:00Leiria - Caldas da Rainha
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
18:00Domžale - Mura 05
18:00Sfaxien - Kairouan
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
18:15Derby - Linghems
18:15Club Deportiva Minera - Huercal-Overa
18:15Fylkir - Magni Grenivik
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
18:15Volos - Larissa
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
18:30Gerena - Rota
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
18:30Alberite - Berceo
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
18:30Utebo - Sariñena
18:30Cayón - Guarnizo
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
18:30Häcken - GAIS
18:30Eskilsminne - Östersunds
18:45Heracles Almelo - Ajax
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
19:00İstanbulspor - Boluspor
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
19:00Izarra - Calahorra
19:00Real Unión - Amorebieta
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
19:00Lleida Esportiu - Ejea
19:00Olot - Sabadell
19:00Algeciras - Cartagena
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
19:00Guadalajara - Solana
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Ajka - Budapest
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
19:00Oleiros - Anadia
19:00Praiense - Agueda
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
19:30Rende - Avellino 1912
19:30Arsenal - Everton
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
19:30Real de Banjul - Banjul Hawks
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
19:30Los Barrios - Coria
19:30Arroyo - Plasencia
19:30Caudal Deportivo - Condal
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
19:30Palo - Motril
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
19:30Casertana - Vibonese Calcio
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
20:00Cornellà - Prat
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
20:00Puerto Golfito - Curridabat
20:00Nouadhibou - Kaedi
20:00Gorée - Casa Sport
20:00Stade de Mbour - CNEPS
20:00Wolfsburg - Mainz 05
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lecce
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:00Anderlecht - Eupen
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Viking - Stabæk Fotball
20:15Extremadura - Mirandés
20:15Málaga - Racing de Santander
20:30Athens - Crete
20:30PAOK - Olympiacos
20:30Getafe - Sevilla
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
20:30Olimpik - Lviv
20:45des Forces Armees - KOZAF
21:00Hassania Agadir - Khouribga
21:00ASEC Mimosas - Abobo
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
21:00Deportivo - Suchitepéquez
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
21:00Universitatea Craiova - Cluj
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
21:30Lagarto - Frei Paulistano
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
22:00Royal Pari - Club Blooming
22:00Anápolis - Atlético Clube Goianiense
22:00Goiania - Aparecidense
22:00Sant Andreu Sao Paulo - Clube Atletico Bragantino
22:00Siquinala - Comunicaciones
22:00Village Superstars - Road Jets
22:00Gent - Sint-Truidense
22:30Penarol - Nacional
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
23:00Club Almagro - Villa Dalmine
23:00Fenix Pilar - San Telmo
23:00Defensores Unidos - Justo José de Urquiza
23:00Sacachispas - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00Club Atlético General Lamadrid - Deportivo Laferrere
23:00Club Leandro N. Alem - Club Luján
23:00Lugano - Deportivo Liniers
23:00Puerto Nuevo - Espanol
23:00Atletico Camioneros - Mayo
23:00Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
23:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Club Atlético Douglas Haig
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Cofutpa - Rosario
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
23:00Trujillanos - Caracas
23:00Atletico Madrid - Villarreal
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Braga - Vitoria Setubal
23:00Rayo Vallecano - Huesca
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
23:30Juventud Unida de Gualeguaychú - Sportivo Las Parejas
23:30Molynes United - Dunbeholden
23:30Tivoli Gardens - Waterhouse
23:30FC - Cavalier
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
23:30Real Santander - Barranquilla
23:30Ayacucho - Alianza Lima
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
23:30Porto - Portimonense
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
00:00Five Islands - Parham
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
00:00Titan - Vendaval
00:00Juayua - Once Lobos Chalchuapa
00:00Achuapa - Deportivo Petapa
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Catocha
00:00Solola - Deportivo Marquense
00:00Limón - Santos de Guápiles
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
00:00Cuautla - La
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
00:30Unión de Sunchales - Chaco For Ever
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
00:30Vencedor - Santa Tecla
00:30Barbican - Seaview Gardens
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de Paraná
01:00Martín de San Juan - Club Atletico Mitre
01:00Ellerton - Paradise
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
01:30Defensor Sporting - Peñarol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
02:00Road - Liberta
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
02:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
02:00Audax Italiano - Palestino
02:00Querétaro - Atlético San Luis
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
03:00Weymouth Wales - Deacons
03:30Once Caldas - Patriotas
03:30Deportes Temuco - Ñublense
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
04:00Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
04:00Juarez - Club Santos Laguna
11:00Tom Tomsk - Mordovia Saransk
15:00Bomet - Migori
15:30Bangladesh Police - Uttar Baridhara Club
15:30Sheikh Russel - Mohammedan Sporting Club Dhaka
16:00Marekh Port Said - Suez Montakhab
16:00Al-Nasr Kahire - Nojom Al Mostabel
16:00Ceramika Cleopatra - Qanah
16:00Daklyeh - Tersana
16:00Petrojet - Zarqa
16:30Chertanovo Moskova - Riga
17:00Vital'O - Kayanza United
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Markz Balata
17:00Platanias - Giannina
17:45Al-Wathba - Kuwait
18:00Manama Club - Ahed
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
18:00Shabab Al Khaleel - Shabab Alsamu
18:00Tudu Mighty Jets - Great Olimpiyat Oyunları
18:00Sertanense - Fátima
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
19:00Hilal Al-Quds - Al-Jaish Damascus
19:15Tambov - Shinnik Yaroslavl
19:45Alger - Alger
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
20:00Banik Ostrava - Jablonec
20:00Al-Ansar Beirut - Al-Faisaly Amman
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem
20:00George's - Mqabba
20:30Bidvest Wits - Chippa United
20:30Ahly Cairo - Zamalek
21:00Horsens - Aarhus
21:00Raja Casablanca - Renaissance Zemamra
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
22:00Waterford - Shamrock Rovers
22:15Naxxar Lions - Andrews
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
22:30Vicente - Benfica
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Troyes - Auxerre
22:45Bohemian - Sligo Rovers
22:45Dundalk - Cork City
22:45Patrick's Athletic - Derry City
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
23:00Liverpool - West Ham United
23:00Perugia Calcio - Empoli
23:00Platense - Club Atlético Nueva Chicago
23:00Canuelas - Excursionistas
23:00Club El Porvenir - Deportivo Merlo
23:00Deportivo Merlo - Martín de Burzaco
23:00Sportivo Italiano - Real Pilar
23:00Atlas - Claypole
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz
23:00Círculo Deportivo - Sportivo Desamparados
23:00Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
23:00Club Villa Mitre - Sansinena
23:00Finn Harps - Shelbourne
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
23:00Zulia - Lala
23:30Bogotá - Atletico Cali
00:00Club General Díaz - Guairena
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
01:00Monagas - Yaracuyanos
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
02:30O'Higgins - Unión Española
03:15Técnico Universitario - Aucas
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
17:00North East United - Chennaiyin
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
22:45Alvechurch - Coalville Town
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
22:45Royston Town - Stourbridge
22:45Billericay Town - Oxford City
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
22:45Wealdstone - Chelmsford City
22:45East Thurrock United - Hornchurch
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
22:45Buxton - Warrington Town
22:45Lancaster City - Whitby Town
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
22:45Nantwich Town - United of Manchester
22:45Boston United - Gateshead
22:45Kettering Town - Brackley Town
22:45Telford United - Curzon Ashton
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
22:45Fylde - Notts County
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
22:45Dumbarton - Clyde
22:45Peterhead - Forfar Athletic
22:45Stranraer - Montrose
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
22:45Huddersfield Town - Bristol City
22:45Luton Town - Brentford
22:45Queens Park Rangers - Derby County
22:45United - Greenock Morton
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
22:45Motherwell - Mirren
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
22:45Coventry City - Rotherham United
22:45Oxford United - Accrington Stanley
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
22:45Sunderland - Fleetwood Town
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
22:45Grimsby Town - Newport County
22:45Gosport Borough - Salisbury City
22:45Hartley Wintney - Farnborough
22:45Poole Town - Metropolitan Police
23:00Chelsea - Bayern Munich
23:00Napoli - Barcelona
23:00West Bromwich Albion - Preston North
03:40Leones - Atlético Huila
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
16:30Altınordu - Erzurumspor
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
20:00Braga - Rangers
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
22:45Lewes - Bognor Regis Town
22:45Brechin City - Queen's Park
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
22:45Fulham - Swansea City
22:45Hull City - Barnsley
22:45Middlesbrough - Leeds United
22:45Millwall - Birmingham City
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
23:00Lyon - Juventus
23:00Real Madrid - Manchester City
23:00Reading - Wigan Athletic
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Aston Villa - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (TRT Spor HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00VGU-2 Kirov - Reakcia-VGU KirovCANLI
16:45Favorit Kardzhali - Athletic 95 KuklenCANLI
16:00Socar Petkimspor - Torku KonyasporCANLI
16:00Kupol-Rodniki - TEMP-SUMZ
16:30Gine - Equatorial Guinea
16:30IK - Fryshuset
16:30TIGERS - Patriots Kigali
17:00Baerum - Frøya Basket
17:00Fyllingen - Tromsø Storm
17:00Sokol Ostrow Mazowiecka - 99 Pabianice
17:00Vidabasket - Chavdar Trotan
21:00Burger King Clapham Bulls - Hilton Resort Barbados Warriors
23:00Station Hill Cavaliers - ALHCS Spartans
01:00Combined School Tridents - Barbados Lumber
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
03:00Orange 3 Pinelands - City United Celtics
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
17:25Vladislav Davidov - Dmitry LelyakovCANLI
16:15Botic Van De Zandschulp - Tomas MachacCANLI
02:30Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
15:15Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
15:45Lucas Poullain - Jack Draper
16:15Adam Jones - George Houghton
16:15Zielinski - Harry David Meehan
16:30Maria Gutierrez Carrasco - Nadia Rawson
16:45Gaio/Caruso - Kubot/Melo
16:45Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
16:45Aoyama/Shibahara - Chan/Chan
17:00Garbine Muguruza - Darya Kasatkina
17:00Priscilla - Ajla Tomljanovic
17:00Kichenok/Kichenok - Bertens/Goerges
17:00Angelina Wirges - Sofia Nami Samavati
17:00Chloe Compson - Ingrid Vojcinakova
17:15Maelys Bougrat - Lucia Cortez Llorca
17:15Sarah Beth Grey - Emily Morton
17:30Mack - Victoria Kalaitzis
17:30Lois Boisson - Marine Partaud
17:30Vedder - Ellie Tsimbilakis
17:45Bernarda Pera - Caroline Garcia
17:45Katie Morton - Celia Cervino Ruiz
18:00Juan Pablo Patino-Samudio - Renzo Olivo
18:00Martin Klizan - Orlando
18:00Camilla Rosatello - Kelia Le Bihan
18:00Marta Custic - Lamis Alhussein Abdel Aziz
18:00Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
18:30Milos Raonic - Reilly Opelka
18:30Manon Arcangioli - Chanel Janssen
18:30Sarah Nikocevic - Katharina Hering
18:30Aliona Bolsova Zadoinova - Marta Kostyuk
19:00Illya Marchenko - Enzo Couacaud
19:00Aleksandra Pitak - Danielle Daley
19:00Katarzyna Pitak - Tanysha Dissanayake
19:00Morgan Cross - Julia Wachaczyk
19:00Olga Parres Azcoitia - Jerricka Boone
19:00Stephanie Judith Visscher - Adesuwa Osabuohien
19:00Carter/Stefani - Ninomiya/Yang
19:00Melichar/Xu - Guarachi/Rosolska
19:00Christian Garin - Borna Coric
19:00Gianluca Mager - Attila Balázs
19:00Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
19:00Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
19:00Jabeur - Katerina Siniakova
19:30Carlos Taberner - Andrea Collarini
19:30Filip Horansky - Pedro Sakamoto
19:30Kimberley Zimmermann - Savine Erler
20:00Arlinda Rushiti - Marisa Schmidt
20:00Fabienne Gettwart - Anna Klasen
20:30Jelena Ostapenko - Belen Teichmann
21:00Arthur Rinderknech - Maxime Cressy
22:00Jurij Rodionov - Juan Pablo Ficovich
01:00Giulia Gatto-Monticone - Caroline Dolehide
01:00Kaja Juvan - Veronica Cepede Royg
01:00Leylah Annie Fernandez - Varvara Lepchenko
02:00Daniel Altmaier - Jason Jung
02:30Sara Errani - Nicole Gibbs
02:30Damir Dzumhur - Alex Bolt
02:30Tommy Paul - Daniel Elahi Galan Riveros
03:30Martinez/Reyes-Varela - Monroe/Withrow
04:00Francesca Di Lorenzo - Usue Maitane Arconada
04:00Xiyu Wang - Anhelina Kalinina
04:00Taro Daniel - Marcos Giron
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
11:00Gael Monfils - Marton Fucsovics
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
11:00João Sousa - Filip Krajinović
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
11:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
12:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
12:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
12:00John Isner - Mischa Zverev
12:00Jordan Thompson - Alexander Zverev
12:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
12:00Nick Kyrgios - Humbert
12:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
12:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
12:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
12:00Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
12:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
12:00Taylor Harry Fritz - John Millman
12:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
12:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
12:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
12:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
12:00Kyrgios/Thompson - Gille/Vliegen
12:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
12:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
12:00Arends/Pel - Coria/Londero
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
12:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
12:00Benjamin Lock - Shimabukuro
12:00Blake Mott - Alexis Galarneau
12:00Collin Altamirano - Fabrizio Ornago
12:00Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
12:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
12:00Jacob Grills - Patrik Niklas-Salminen
12:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
12:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
12:00Raymond Sarmiento - Kacper
12:00Ryan Peniston - Evan King
12:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
12:00Tobias Simon - Taha Baadi
12:00Yusuke Takahashi - Robert Quentin
12:00Nick Chappell - Joshua Peck
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
12:00Borg - Ernests Gulbis
12:00Teimuraz Gabashvili - Nicola Kuhn
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
12:00Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
12:00Swiatek - Donna Vekić
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
12:00Misaki - Tereza Martincova
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina
12:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
12:00Bencic/Kenin - Barty/Schuurs
12:00Büyükakçay/Siegemund - Garcia/Mirza
12:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
12:00Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
12:00Peng/Han - Linette/Tig
12:00Shvedova/Jurak - Alexandrova/Blinkova
12:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
12:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
12:00Arantxa - Hibino
12:00Christina McHale - Lauren Davis
12:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
12:00Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
12:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
12:00Zhu - Katarina Zavatska
12:00Marie Bouzkova - Tatjana Maria
12:00Shelby Rogers - Katie Volynets
12:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
12:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
13:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
13:00Koolhof/Mektic - Janahi/Al Janahi
13:00Venus/Peers - Paire/Herbert
13:30Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
15:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
15:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
15:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
16:00Andrey Rublev - Lorenzo Musetti
17:00Blaz Kavcic - Borna Gojo
17:30Lloyd Harris - Richard Gasquet
17:30Pavel Kotov - Tristan Lamasine
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
18:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
18:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
18:00Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
18:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
18:30Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
19:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
19:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
19:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
19:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
20:30Rayane Roumane - Harold Mayot
21:00Mats Moraing - Tung-Lin
22:00Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
22:30Mathias Bourgue - Viktor Galovic
01:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
01:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
01:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
01:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
08:00Arina Rodionova - Repac
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
12:00Dennis Novak - Prajnesh Gunneswaran
14:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
16:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac26.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac26.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.