Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac26.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
23:00Canuelas - ExcursionistasCANLI
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San MiguelCANLI
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo MuñizCANLI
23:00Círculo Deportivo - Sportivo DesamparadosCANLI
23:00Club Villa Mitre - SansinenaCANLI
23:00Zulia - LalaCANLI
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)CANLI
22:45Club El Porvenir - Deportivo MerloCANLI
22:45Deportivo Merlo - Martín de BurzacoCANLI
22:45Sportivo Italiano - Real PilarCANLI
22:45Atlas - ClaypoleCANLI
22:30Troyes - Auxerre
22:30Bohemian - Sligo Rovers
22:30Dundalk - Cork City
22:45Liverpool - West Ham United
22:45Perugia Calcio - Empoli
22:45Platense - Club Atlético Nueva Chicago
22:45Melksham - Basingstoke Town
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
23:15Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
23:15Bogotá - Atletico Cali
23:45Club General Díaz - Guairena
23:45Curicó Unido - Colo-Colo
01:00Monagas - Yaracuyanos
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
02:30O'Higgins - Unión Española
03:15Técnico Universitario - Aucas
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
03:50Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Sarmiento
04:00Harbour View - Vere United
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
08:00R&F - Wofoo Tai
09:00Dushanbe-83 - Hatlon
12:00Yangon United - Toyota
12:30Brisbane Strikers - Gold Coast Knights
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
14:00Svay Rieng - Bali United Pusam
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Ceres - Than Quảng Ninh
14:30Hougang United - Chi Minh City
15:30Brothers Union - Bashundhara Kings
15:45Al-Batin - Thuqbah
15:55Taqdom - Al-Mojzel
16:00Express - Uganda Revenue Authority
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
16:30Busoga United - Wakiso Giants
16:30Proline - Tooro United
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00North East United - Chennaiyin
17:00Vodice - Urania
17:00Helsingborgs - Tekstilshchik Ivanovo
17:00Strømmen - Oygarden
17:30Lichtenberg 47 - Meuselwitz
17:30Koper - Opatija
18:00Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj
18:15Polvorin - Villalbés
18:20Najoom - Al-Ta'ee
18:55Hottain - Ohud Medina
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
19:00Safi - Rabat
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Qadsia - Dhofar S.C.S.C.
19:30Bombada FutbolClub - Gunjur United
19:30Samger - 2 Infantry
19:30Young Africans Banjul - City
20:00Barco - Pontellas
20:00Assyriska Turabdin - Nässjö
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
20:00Aluminij - Rudar Velenje
21:00Moghreb Tétouan - Raja Beni Mellal
21:00Real Canamy Tlayacapan - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
22:30Europa Point - Boca Juniors Cebelitarık
22:30Ammanford - Pontypridd Town
22:30Taff's Well - Haverfordwest County
22:30Hartley Wintney - Farnborough
22:45Bristol Manor Farm - Frome Town
22:45Halesowen Town - Didcot Town
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
22:45Coventry City - Rotherham United
22:45Oxford United - Accrington Stanley
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
22:45Sunderland - Fleetwood Town
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
22:45Grimsby Town - Newport County
22:45Gosport Borough - Salisbury City
22:45Poole Town - Metropolitan Police
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
22:45Alvechurch - Coalville Town
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
22:45Royston Town - Stourbridge
22:45Billericay Town - Oxford City
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
22:45Wealdstone - Chelmsford City
22:45Burgess Hill Town - Whyteleafe
22:45Chichester City - Herne
22:45Heybridge Swifts - Tilbury
22:45East Thurrock United - Hornchurch
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
22:45Dunston - Marske United
22:45Pontefract Collieries - Clitheroe
22:45Buxton - Warrington Town
22:45Lancaster City - Whitby Town
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
22:45Nantwich Town - United of Manchester
22:45Boston United - Gateshead
22:45Kettering Town - Brackley Town
22:45Telford United - Curzon Ashton
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
22:45Fylde - Notts County
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
22:45Vauxhall Motors - Hyde United
22:45Dumbarton - Clyde
22:45Peterhead - Forfar Athletic
22:45Stranraer - Montrose
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
22:45Ballyclare Comrades - Knockbreda
22:45Cardiff City - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
22:45Huddersfield Town - Bristol City
22:45Luton Town - Brentford
22:45Queens Park Rangers - Derby County
22:45United - Greenock Morton
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
22:45Motherwell - Mirren
23:00Chelsea - Bayern Munich
23:00Napoli - Barcelona
23:00Deportivo Español - Club Atlético Victoriano Arenas
23:00Yupanqui - Club Defensores de Cambaceres
23:00Ards - Dergview
23:00Chelsea - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 2)
23:00Napoli - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)
23:00West Bromwich Albion - Preston North
23:35Club Almirante Brown - Deportivo Armenio
00:00Santiago Morning - Cobreloa
01:15River Plate Montevideo - Atletico Grau
02:00Sporting Canamy - Pioneros de Cancun
02:00Conaree United - Fast Cash Saddlers United
02:30Rangers - Unión San Felipe
03:30Goiás Esporte Clube - Club Sol de América
03:30River Plate Asuncion - Deportivo Cali
03:30Sport Huancayo - Argentinos Juniors
03:30Atlético Tucumán - Independiente Medellín
03:40Leones - Atlético Huila
04:00Atlanta United - Motagua
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
16:30Altınordu - Erzurumspor
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Tabor Sežana - Domžale
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
17:00Picerno - Calcio Catania
17:00Sicula Leonzio - Casertana
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Mura 05 - Maribor
20:00Braga - Rangers
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
20:30Teramo - Potenza
20:30Cavese - Rende
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
22:45Lewes - Bognor Regis Town
22:45Malahide United - Portmarnock
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
22:45Brechin City - Queen's Park
22:45Monopoli - Rieti
22:45Ternana Calcio - Bari
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
22:45Fulham - Swansea City
22:45Hull City - Barnsley
22:45Middlesbrough - Leeds United
22:45Millwall - Birmingham City
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
23:00Lyon - Juventus
23:00Real Madrid - Manchester City
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
23:00Portlaoise - Inchicore Athletic
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
23:00Reading - Wigan Athletic
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
06:00Club América - Comunicaciones
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
19:00Bursaspor - Altay
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Basel - APOEL
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
20:55Gent - Roma
20:55LASK Linz - Alkmaar
20:55Malmö - Wolfsburg
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
20:55Espanyol - Wolverhampton
23:00Ajax - Getafe
23:00Arsenal - Olympiacos
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
23:00Celtic - Copenhagen
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
23:00Manchester United - Club Brugge
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
23:00Sevilla - Cluj
23:00Francis - Hartstown Huntstown
23:00Crumlin United - University College Dublin
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
13:00Kashima Antlers - Vissel Kobe
17:00Sesvete - Međimurje
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
19:00Slaven Belupo - Varaždin
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Viborg - Hvidovre
20:00Pau - Dunkerque
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
20:30Karlsruher - Nurnberg
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
21:00Gorica - Istra 1961
21:00Aarhus - Hobro
21:10Ried - Avusturya Lustenau
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
22:00Avranches - Quevilly
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
22:00Le - Cholet
22:00Stade Lavallois - Toulon
22:00Concarneau - Béziers
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
22:00Almere City - Helmond Sport
22:00Eindhoven - Excelsior
22:00Volendam - Ahead Eagles
22:00Maastricht - Den Bosch
22:00N.E.C. - Breda
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
22:00Auxerre - Chamois Niortais
22:00Nancy - Clermont Foot
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
22:00Châteauroux - Havre
22:00Mans - Avant de Guingamp
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
22:00Orléans - Troyes
22:00Valenciennes - Ajaccio
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
22:30Sint-Truidense - Mechelen
22:45Hibernian - Inverness
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
22:45Portsmouth - Rochdale
22:45Athlone Town - Cabinteely
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
22:45Drogheda United - Longford Town
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
22:45Newbridge Town - Glenville
23:00Las Palmas - Málaga
23:00Virtus Entella - Krotone
23:00Norwich City - Leicester City
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Cherry Orchard - Ballymun
23:00Kevins Boys - Corduff
23:00Templeogue United - United
23:00Tullamore Town - Greystones
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
23:00Swords Celtic - Dublin University
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
00:00Meteor - FireballCANLI
23:00Real Madrid Baloncesto - PanathinaikosCANLI
23:00Sportist Svoge - Foot CourtCANLI
23:00Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)CANLI
23:00Büyük Britanya - Almanya
23:00Peramatos Ermis - Ikaros Kallitheas
23:30Mladenovac - Pobednik 011
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
00:30Nick Chappell - Joshua PeckCANLI
00:15Kaichi Uchida - Evan SongCANLI
23:45Jacob Grills - Patrik Niklas-SalminenCANLI
23:30Matija Pecotic - Ulises BlanchCANLI
23:20Giorgio Binda - Boris BoroninCANLI
23:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
23:45Mats Moraing - Tung-Lin
00:15Lorraine M. Guillermo - Olga Danilovic
00:30Alexa Glatch - Claire
01:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
01:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
01:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
01:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
01:00Nick Chappell - Joshua Peck
01:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Santamaria/Stojanovic
01:10Lloyd Glasspool - Cannon Kingsley
01:30Garcia/Kukaras - Chong/Yu
01:30Gumulya/Rompies - Day/Whittle
02:00R. Valdes/Montez - Mendez/Udvardy
02:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Carlos Taberner
02:30Tommy Paul - Mackenzie Mcdonald
02:30Arantxa - Hibino
02:30Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
02:30Marie Bouzkova - Tatjana Maria
03:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
03:00Benjamin Lock - Shimabukuro
03:00Baptiste/Liu - Talaba/Whoriskey
04:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
04:00Xiyu Wang - Yafan Wang
04:00Zverev/Zverev - Monroe/Withrow
04:00Arruabarrena/McHale - Dolehide/Sharma
04:30Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
04:30Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
05:00Alana Parnaby - Mana Kawamura
05:00Amber Marshall - Sakura Hosogi
05:00Emily Fanning - Misaki Matsuda
05:00Himeno Sakatsume - Minokoshi
05:00Marianna Zakarlyuk - Zara Brankovic
05:00Shiho Akita - Erin Routliffe
05:30Marcos Giron - Gerardo Lopez Villasenor
06:00Blake Mott - Alexis Galarneau
07:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
07:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
07:00Arina Rodionova - Repac
07:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
07:00Olivia Symons - Jennifer Elie
08:30Akita/Minokoshi - Kawamura/Kishigami
08:30Bozovic/Marshall - Aiava/Myers
08:30Tere-Apisah/Hourigan - Wu/Matsuda
08:30Zakarlyuk/Peddi Reddy - Ureke/Fanning
10:00Patael - Philip Bachmaier
10:00Duje Ajdukovic - Filip Misolic
10:00Pavle Daljev - Alessandro Ingarao
10:00Peter Nagy - Marlon Vankan
10:00Daria Kudashova - Garkusha
10:00Elena Malygina - Ekaterina Vishnevskaya
10:00Maria Shusharina - Aneta Laboutkova
10:00Taisya Pachkaleva - Anastasia Poplavskaya
10:00Gibson/Repac - Morisaki/Sema
10:00Kung/Stefanini - Barad Itzhaki/Kawagishi
10:00Parnaby/Smith - Culley/Preston
10:00Rodionova/Routliffe - Nikoloski/Iaconi
11:00David Jorda Sanchis - Marco De Rossi
11:00Mirko Martinez - Andrea Gola
11:00Remy Bertola - Leonardo Taddia
11:00Sandro Kopp - Tommaso Compagnucci
11:30Yanki Erel - Mert Naci Türker
11:30Hong Kit Wong - Benjamin Pietri
11:30Kyle Lok Yin Tang - Runhao
11:30Manish Sureshkumar - Riccardo Maiga
11:30Laura Boehner - Giulia Morlet
11:30Petia Arshinkova - Margaux Orange
11:30Anna Kubareva - Oksana Selekhmeteva
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
12:00Hsieh/Strycova - Kichenok/Kichenok
12:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
12:30Alexander Shevchenko - Dusty Boyer
12:30Antonio Cayetano March - Valentin Guenther
12:30Gabriele Maria Noce - Vasil Kirkov
12:30Mykyta Mashtakov - Lior Goldenberg
12:30Alba Carrillo Marin - Laura Svatikova
12:30Angela Fita Boluda - Gabriela Horackova
12:30Darya Astakhova - Laetitia Pulchartova
12:30Polina Leykina - Aurora Zantedeschi
12:30Luca Potenza - Patric Prinoth
12:30Marco Mosciatti - Gian Marco Ortenzi
12:30Yannik Steinegger - Giuseppe Tresca
13:00Altuna/Rune - Agabigun/Ilhan
13:00Gunes/Sarıtaş - Miceli/Chung
13:00Vrbensky/Forejtek - Leshem/Oliel
13:00Marin Cilic - Benoît Paire
13:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
13:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
13:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
13:00Nino Ehrenschneider - Yu
13:00Pisane - Majed Kilani
13:00Lara Escauriza - Tess Sugnaux
13:00Nefisa Berberovic - Florencia Araya
13:00Liauw A Fong - Justina Mikulskyte
13:00Gasanova/Strakhova - Koval/Herdzelas
13:00Aidan Mchugh - Alexis Gautier
13:00Gijs Brouwer - Markus Eriksson
13:00Jesper De Jong - Daniel Little
13:00Yannick Mertens - Henry Patten
13:30Fabien Reboul - Filippo Baldi
13:30Matteo Viola - Quentin Halys
14:00Anett Kontaveit - Aryna Sabalenka
14:30Aksu/Tkemaladze - Erel/Kirkin
14:30Vankan/Diarra - Akkoyun/Turker
14:30João Sousa - Filip Krajinović
14:30Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
14:30Pavlovic/Evans - Gonzalez/Katarina
14:30Saveljic/Celebic - Demeroutis/Ernaelsteen
14:30Yecong - Moez Echargui
14:30Darja Vidmanova - Taylor
14:30Julita Saner - Sophia Biolay
14:30Ganz/Duerst - Prisacariu/Halemai
14:30Woerner/Krainer - Hassen/Dragomirov
14:30Grammatikopoulou/Dzalamidze - Burdina/Laboutkova
14:30Korokozidi/Krasnova - Poznikhirenko/Heisen
14:30Kuznetsova/Pospelova - Anshba/Pachkaleva
14:30Alexander Donski - Mark Whitehouse
14:30Evan Hoyt - Igor Sijsling
15:00Daniel Evans - Fabio Fognini
15:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
15:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
15:00Benjamin Bonzi - Chun Hsin Tseng
15:00Razborsek - Andrew Paulson
15:30Barbora Zahlavova Strycova - Jelena Ostapenko
15:30Carla Suarez Navarro - Petra Kvitova
15:30Svetlana Kuznetsova - Swiatek
15:30Vera Zvonareva - Saisai Zheng
15:30Arshinkova/Topalova - Orlova/Petruzelova
15:30Andrea Guerrieri - Alexander Erler
15:30Riccardo Balzerani - Emiliano Maggioli
15:35Hradecka/Klepac - Babos/Mladenovic
16:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
16:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
16:00Boyer/Kirkov - Ionel/Mashtakov
16:00Wong/Ng - Skorilas/Khomentovskiy
16:00Kaza/Sureshkumar - Suresh/Elangovan
16:30Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
16:30Sumit Nagal - Hugo Grenier
17:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
17:00Dayana Yastremskaya - Sofia Kenin
17:00Elise Mertens - Yulia Putintseva
17:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
17:00Alessandro Bega - Federico Arnaboldi
17:30Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
17:30Janahi/Al Janahi - Koolhof/Mektic
17:30Sabanov/Sabanov - Vavassori/Margaroli
18:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
18:00Federico Delbonis - Martin Klizan
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
18:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
18:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
18:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
18:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
18:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
18:00Alexander Braun - Johannes Haerteis
18:00Carlos Gomez-Herrera - Kevin King
18:00Justin Boulais - Guilherme Clezar
18:00Sekou Bangoura - John-Patrick Smith
18:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
18:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
18:30Alison Van Uytvanck - Elena Rybakina
18:30Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
19:00Büyükakçay/Siegemund - Chan/Chan
19:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
19:00Renzo Olivo - Pedro Sousa
19:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
19:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
19:30Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
20:00Maria Sakkari - Tereza Martincova
20:30Borg - Ernests Gulbis
20:35Jabeur - Jennifer Brady
21:00Peng/Han - Bencic/Kenin
23:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
23:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
23:30Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
00:00Alex Bolt - Felix Auger Aliassime
00:00Damir Dzumhur - Grigor Dimitrov
00:00John Isner - Mischa Zverev
00:00Nick Kyrgios - Humbert
00:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
00:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
00:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
00:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
00:00Taylor Harry Fritz - John Millman
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
00:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
00:00Bondarenko/Fichman - Bouzkova/Voracova
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
00:00Watson/Hibino - Kovinic/Jakupovic
00:00Kalinskaya/Potapova - Kravchuk/Olmos
00:00Christina McHale - Lauren Davis
00:00Kaja Juvan - Venus Williams
00:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
00:00Leylah Annie Fernandez - Nina Stojanovic
00:00Zhu - Katarina Zavatska
00:00Sara Errani - Sara Sorribes Tormo
00:00Shelby Rogers - Katie Volynets
00:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
00:00Usue Maitane Arconada - Caroline Dolehide
01:00Jason Jung - Alexander Zverev
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
02:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
02:30Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
08:00Ching - Talia Gibson
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
10:00Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
11:00Filipa Santos - Oana Gavrila
11:00Anna Ukolova - Lina Glushko
11:00Ines Murta - Emily Appleton
11:00Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
11:00Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
11:00Luca Nardi - David Poljak
11:00Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
11:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
12:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
12:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
12:00Janos Fekete - Albano Olivetti
12:00Jiri Lehecka - Savriyan Danilov
12:00Lukas Klein - Tomas Vanko
12:00Patrik Rikl - Pavel Nejedly
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
18:00Arends/Pel - Coria/Londero
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
18:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac26.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac26.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.