Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac26.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
01:45Club Nacional Montevideo - Cerro LargoCANLI
01:30Boys - Club Atlético TigreCANLI
00:45Agropecuario - Estudiantes de Buenos AiresCANLI
00:45Instituto Atlético Central Córdoba - Deportivo RiestaCANLI
00:45Guadalupe - CartaginésCANLI
00:45Murcielagos - Gavilanes de MatamorosCANLI
00:30Real De Minas - MotaguaCANLI
00:45Londrina Esporte Clube - Branco Sport Club
00:45Associação Atlética Ponte Preta - Ferroviário Atlético Clube
00:45Aquidauanense - Corumbaense
00:45Central Kingston - Liguanea United
01:00Jarabacoa - Atletico Pantoja
01:15Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
01:30Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
01:30Vancouver Whitecaps - Minnesota United
01:309 de Julio Rafaela - Club Libertad Sunchales
01:45Club León - Club Necaxa
01:45Liga Deportiva Universitaria de Quito - Independiente del Valle
01:45Luis de Quillota - Barnechea
02:00Greenbay Hoppers - Ottos Rangers
02:00Wotton - Empire Club
02:30Everton de Viña del - Unión La Calera
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:00Tampa Bay Rowdies - Inter Miami
03:00Diriangén - Real Estelí
03:00Guaraní Antonio Franco - Deportivo Nacional Misiones
03:00Deportivo Morón - Chagos Islands
03:00Club Xelajú - Deportivo Iztapa
03:00Alajuelense - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:00Garden Hotspurs - Cayon Rockets
03:30Ferro Carril Oeste General Pico - Deportivo Madryn
03:30Chalatenango - Independiente San Vicente
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
03:35Club Atlético Atlanta - Ferro Carril Oeste
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
03:50Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
04:00Centro Juventud Antoniana - Penarol Salta
04:00Claytons Kola Tonic Notre Dame - Silver Sands
04:00Universidad Católica del Ecuador - Orense Sporting Club
04:00Alianza San Salvador - Agila
04:00Sonsonate - Municipal Limeño
04:00Deportivo Mictlán - Sansare
04:00Deportivo Mixco - Antigua
04:00Real Sociedad Tocoa - Vida
04:00Real C.D. España - Lobos UPNFM
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba
04:00Cafetaleros de Chiapas - Club Celaya
04:00Venados - Dorados de Sinaloa
04:00Deportivo CAFESSA Jalisco - Club Canoneros Marina
04:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo
04:00Tepatitlan de Morelos - Alacranes de Durango
04:00Juventus FC Managua - Real Estelí
04:00Club Universitario de Deportes - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
04:00Tasman United - Auckland City
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Portland Timbers - İngiltere Revolution
04:15Isidro Metapán - CD
04:30Carlos - Grecia
05:00Temecula - Arizona Mesa
05:00Quiche - Chimaltenango
05:00Deportivo Saprissa - Universidad de Kosta Rika
05:00Phoenix Rising - Real Salt Lake
06:00Nadi - Nasinu
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
06:00Canterbury United - Wellington
06:00Monterrey - Club América
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
08:00Kitchee - Pegasus
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
09:00Sunshine Coast - Western Pride
09:00South Melbourne - Eastern Lions
09:00Dushanbe-83 - Kuktosh
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
10:00Arema - Barito Putera
10:00Vissel Kobe - Yokohama
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
11:15Markless - Melaka United
11:15Staroba - Imigresen
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
12:00EDMF Churra - Minerva
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
12:00Hantharwady United - Sagaing United
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
12:30Slovan - Fach Donaufeld
12:30Brigittenau - Koma Elektra
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
13:00Olivenza - Cacereño
13:00Ushuru - Fortune Sacco
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
13:30Melilla - Langreo
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
13:30Club Portekizete - Santurtzi
13:30Parla - Moratalaz
13:30Trival Valderas - Mostoles
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
13:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sivas Belediye Spor
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
13:30İnegölspor - Sarıyer
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
13:30Manisa - Gümüşhanespor
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
13:30Group Buca - Yomraspor
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
13:30Düzcespor - Erzincanspor
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
13:30Karşıyaka - Erok Spor
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
13:45Malavan - Navad Urmia
13:45Qashqai - Esteghlal
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
14:00Rosas - Peña Deportiva
14:00Burgos - Tudelano
14:00Andorra - Levante UD B
14:00Llagostera - Orihuela
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
14:00Constancia - Esporles
14:00Trujillo - Valverdeno
14:00Varea - River Ebro
14:00Vallobin - Mosconia
14:00Lenense - Gijón Industrial
14:00Castelldefels - Manresa
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
14:00Horta - L'Hospitalet
14:00Roda - Atzeneta
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
14:00Atlético Malagueño - Maracena
14:00Condeixa - Fontinhas
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
14:00Uthai Thani - Sisaket
14:00Sukhothai - Ratchaburi
14:00Trat - Police Tero
14:00Panachaiki - Ergotelis
14:00Osasuna - Granada
14:00Lugo - Real Oviedo
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
14:15Utrecht - Twente
14:15Plus Ultra - Pulpileño
14:15Sants - Banyoles
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
14:30Genoa - Lazio
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
14:30Trau - East Bengal
14:30Lebrijana - Conil
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
14:30Kalmar - Örgryte
14:30Kericho - Mahia
14:30Győri - Szeged 2011
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
15:001860 München - Magdeburg
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
15:00Sabah Bakü - Sabail
15:00Awassa City - Fasil Kenema
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
15:00San Fernando - Lanzarote
15:00Íþróttabandalag Akraness - Leiknir Faskrudsfjordur
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
15:00Panthère du Ndé - Dragón
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
15:00Tusker - Wazito
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
15:00Kibera Black Stars - Shabana
15:00Muranga Seal - Coast Stima
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
15:00Ballkani - Ferizaj
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
15:00Trepca 89 - Dukagjini
15:00Eskilstuna City - Eskilstuna
15:00Vendsyssel - Brabrand
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon
15:00Phrae United - KhonKaen
15:00Muangthong United - Bangkok United
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
15:15Sarawak - Real Chukai
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
15:30Sandhausen - Karlsruher
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
15:30Villa Santa Brigida - Marino
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
15:45Lefkimmi - Karagiannion
16:00Ngozi City - Bujumbura
16:00Baroka - Hungry Lions
16:00Mamelodi Sundowns - University
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
16:00Elva - Kohtla-Järve JK Järve
16:00Idrettsforeningen Fram - Follo
16:00Rabotnički - Shkupi
16:00Renova - Struga Trim &
16:00Sileks - Shkëndija
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
16:00Kazincbarcikai - Vasas
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
16:00Langkawi City - Gamestop
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
16:00Coastal Union - Young Africans
16:00Slimane - Bizertin
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
16:00Stade Tunisien - Monastir
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
16:00Jendouba Sport - Gafsa
16:00Dove - Kitara
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
16:00Saviour - Light
16:00FC - Villa
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
16:00Anatoli - Thianaliakos
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
16:00Fostiras - Moschatou
16:00Kallithea - Keratsini
16:00Makedonikos - Thermaikos
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
16:00Palliniakos - Marko
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
16:00Rodos - Aiolikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Kalamata - Kavala
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
16:00Panetolikos - Panionios
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
16:00Randers - Odense Boldklub
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Bremer - Schwachhausen
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
16:00Niendorfer - Osdorf
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
16:00Shenkolli - Oriku
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
16:30Chennai City - Aizawl
16:30Norrköping - Halmstads
16:30Karlskrona - Eskilstuna
16:30Tvååkers - Falkenbergs
16:30A.C. - Savona
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
16:30Pineto Calcio - Tolentino
16:30Scandicci - Aglianese
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
16:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus
16:30Legnano - Villa D'Alme
16:30Marsala - Troina
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
16:30Gavorrano - Grassina
16:30Recanatese - Chieti Calcio
16:30Vado - Prato
16:30Östers - Linköping City
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Club Brugge - R. Charleroi
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
16:30Karviná - Teplice
16:30Johnstone - Rangers
16:30Alkmaar - Zwolle
16:30Altay - Adanaspor
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
17:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
17:00Union Tornesch - Süderelbe
17:00Bocholt - Niederwenigern
17:00Straelen - Meerbusch
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Karabağ - Sumqayit
17:00Rukinzo - Olympic Star
17:00Association Salé - Casablanca
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
17:00Kénitra - Sidi Kacem
17:00Racing de Casablanca - MAS
17:00Riadi Salmi - Marrakech
17:00Widad - Chabab Mohammedia
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
17:00Odisha - Kerala Blasters
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
17:00Aarau - Kriens
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
17:00Cesena - Vicenza Calcio
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
17:00Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
17:00Ravenna - Triestina Calcio
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
17:00Cavese - Bari
17:00Viterbese Castrense - Potenza
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
17:00Citta di Fasano - Gladiator
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
17:00Brindisi - Nardo
17:00Gravina - Gelbison Cilento
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
17:00Licata - Città di Palermo
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
17:00Taranto - Bitonto
17:00Vestri - Ungmennafélagið Víkingur
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
17:00Young Sports - Avion Academy
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
17:00Paphos - APOEL
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
17:00Krasnodar - Rostov
17:00Amarante - Sanjoanense
17:00Senica - Spartak Trnava
17:00Manchester United - Watford
17:00Wolverhampton - Norwich City
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
17:00Atalanta - Sassuolo Calcio
17:00Hellas Verona - Cagliari Calcio
17:00Torino - Parma
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:30Hemelingen - Hastedt
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
18:00Karela - Medeama
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
18:00Sóller - Portmany
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
18:00Akwa United - Warri Wolves
18:00Lobi Stars - Plateau United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
18:00Nasarawa United - Enyimba International
18:00Rivers United - Kano Pillars
18:00Silkeborg - Copenhagen
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
18:00Celtic - Kilmarnock
18:00Mafra - Penafiel
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
18:00Cova da Piedade - Varzim
18:00Basel - Servette
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Lugano - Sion
18:00Armacenenses - Aljustrelense
18:00Gallen - Young Boys
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
18:00Real Valladolid - Espanyol
18:00Canelas 2010 - Leca
18:00Arouca - Pedras Rubras
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
18:00Maria da Fonte - Bragança
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
18:00Olhanense - Sintra
18:001º de Dezembro - Alverca
18:00Coimbrões - Castro Daire
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
18:00Leiria - Caldas da Rainha
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
18:00Domžale - Mura 05
18:00Sfaxien - Kairouan
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
18:00Moreirense - Santa Clara
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
18:15Fylkir - Magni Grenivik
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
18:15Volos - Larissa
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
18:30Gerena - Rota
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
18:30Alberite - Berceo
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
18:30Utebo - Sariñena
18:30Cayón - Guarnizo
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
18:30Häcken - GAIS
18:30Eskilsminne - Östersunds
18:45Heracles Almelo - Ajax
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
19:00İstanbulspor - Boluspor
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
19:00Izarra - Calahorra
19:00Real Unión - Amorebieta
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
19:00Lleida Esportiu - Ejea
19:00Olot - Sabadell
19:00Algeciras - Cartagena
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
19:00Guadalajara - Solana
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Ajka - Budapest
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
19:00Praiense - Agueda
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
19:30Arsenal - Everton
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
19:30Los Barrios - Coria
19:30Arroyo - Plasencia
19:30Caudal Deportivo - Condal
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
19:30Palo - Motril
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
19:30Casertana - Vibonese Calcio
19:30Rende - Avellino 1912
20:00Wolfsburg - Mainz 05
20:00Roma - Lecce
20:00Anderlecht - Eupen
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
20:00Cornellà - Prat
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
20:00Puerto Golfito - Curridabat
20:00Nouadhibou - Kaedi
20:00Gorée - Casa Sport
20:00Stade de Mbour - CNEPS
20:15Extremadura - Mirandés
20:15Málaga - Racing de Santander
20:30Getafe - Sevilla
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Olimpik - Lviv
20:30Athens - Crete
20:30PAOK - Olympiacos
20:45des Forces Armees - KOZAF
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
21:00Hassania Agadir - Khouribga
21:00ASEC Mimosas - Abobo
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
21:00Universitatea Craiova - Cluj
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
21:30Lagarto - Frei Paulistano
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
22:00Royal Pari - Club Blooming
22:00Anápolis - Atlético Clube Goianiense
22:00Goiania - Aparecidense
22:00Sant Andreu Sao Paulo - Clube Atletico Bragantino
22:00Siquinala - Comunicaciones
22:00Village Superstars - Road Jets
22:00Gent - Sint-Truidense
22:30Penarol - Nacional
22:30Llaneros - Estudiantes De Caracas
22:45Internazionale Milano - Sampdoria
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
23:00Club Almagro - Villa Dalmine
23:00Fenix Pilar - San Telmo
23:00Defensores Unidos - Justo José de Urquiza
23:00Sacachispas - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00Club Atlético General Lamadrid - Deportivo Laferrere
23:00Club Leandro N. Alem - Club Luján
23:00Lugano - Deportivo Liniers
23:00Puerto Nuevo - Espanol
23:00Atletico Camioneros - Mayo
23:00Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Cofutpa - Rosario
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
23:00Angostura - Chicó de Guayana
23:00Trujillanos - Caracas
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Atletico Madrid - Villarreal
23:00Rayo Vallecano - Huesca
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
23:00Braga - Vitoria Setubal
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Club Atlético Douglas Haig
23:30Juventud Unida de Gualeguaychú - Sportivo Las Parejas
23:30Molynes United - Dunbeholden
23:30FC - Cavalier
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
23:30Real Santander - Barranquilla
23:30Ayacucho - Alianza Lima
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
23:30Porto - Portimonense
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
00:00Five Islands - Parham
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
00:00Titan - Vendaval
00:00Juayua - Once Lobos Chalchuapa
00:00Achuapa - Deportivo Petapa
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Catocha
00:00Solola - Deportivo Marquense
00:00Limón - Santos de Guápiles
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
00:00Cuautla - La
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
00:30Unión de Sunchales - Chaco For Ever
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
00:30Vencedor - Santa Tecla
00:30Barbican - Seaview Gardens
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de Paraná
01:00Martín de San Juan - Club Atletico Mitre
01:00Ellerton - Paradise
01:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
01:30Defensor Sporting - Peñarol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
02:00Road - Liberta
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
02:00Audax Italiano - Palestino
02:00Querétaro - Atlético San Luis
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
03:30Once Caldas - Patriotas
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
04:00Juarez - Club Santos Laguna
17:00Vital'O - Kayanza United
17:00Platanias - Giannina
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
20:00Banik Ostrava - Jablonec
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
20:30Bidvest Wits - Chippa United
20:30Ahly Cairo - Zamalek
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
21:00Horsens - Aarhus
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
22:30Vicente - Benfica
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Bohemian - Sligo Rovers
22:45Dundalk - Cork City
22:45Patrick's Athletic - Derry City
22:45Waterford - Shamrock Rovers
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
22:45Troyes - Auxerre
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
23:00Finn Harps - Shelbourne
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
23:00Zulia - Lala
23:00Perugia Calcio - Empoli
23:00Liverpool - West Ham United
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
23:30Bogotá - Atletico Cali
00:00Club General Díaz - Guairena
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
01:00Monagas - Yaracuyanos
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
02:30O'Higgins - Unión Española
03:15Técnico Universitario - Aucas
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00North East United - Chennaiyin
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
22:45Coventry City - Rotherham United
22:45Oxford United - Accrington Stanley
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
22:45Sunderland - Fleetwood Town
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
22:45Grimsby Town - Newport County
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
22:45Fylde - Notts County
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
22:45Dumbarton - Clyde
22:45Peterhead - Forfar Athletic
22:45Stranraer - Montrose
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
22:45Huddersfield Town - Bristol City
22:45Luton Town - Brentford
22:45Queens Park Rangers - Derby County
22:45United - Greenock Morton
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
22:45Motherwell - Mirren
23:00West Bromwich Albion - Preston North
23:00Chelsea - Bayern Munich
23:00Napoli - Barcelona
03:40Leones - Atlético Huila
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
16:30Altınordu - Erzurumspor
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Braga - Rangers
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
22:45Fulham - Swansea City
22:45Hull City - Barnsley
22:45Middlesbrough - Leeds United
22:45Millwall - Birmingham City
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
23:00Lyon - Juventus
23:00Real Madrid - Manchester City
23:00Reading - Wigan Athletic
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
02:00Boston College - Clemson TigerCANLI
02:00Iowa State Cyclones - Texas Tech Red RaidersCANLI
02:00Kentucky Wildcats - Florida GatorsCANLI
02:00Francisco - Pepperdine WavesCANLI
02:00South Carolina - TigersCANLI
02:00Vanderbilt Commodores - GeorgiaCANLI
02:00Washington - CaliforniaCANLI
01:30Davidson Wildcats - Rhode Island RamsCANLI
01:15Incarnate Word - Stephen F. Austin LumberjacksCANLI
01:00Texas State Bobcats - Georgia State PanthersCANLI
01:00UANL - Monterrey TolucaCANLI
00:45Bowling Green Falcons - Ohio BobcatsCANLI
00:45Coppin State Eagles - Delaware State HornetsCANLI
00:30George Mason Patriots - Joseph'sCANLI
00:30Academica Efapel - Academia Do Lumiar
00:45Central Oklahoma Bronchos - Emporia State
01:00Capitanes - Lobos
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
01:15Vladimir Filippovich - Pavel LeonchikCANLI
01:10Alexandra Serdyukovskaya - Fedor FomichevCANLI
01:00Guilherme Clezar - Jurij RodionovCANLI
23:00Humbert - Yoshihito NishiokaCANLI
22:45Christian Garin - Borna CoricCANLI
18:45Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
22:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
01:00Damir Dzumhur - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
01:00Sebastian Ofner - Alex Bolt
01:00Astra Sharma - Giulia Gatto-Monticone
01:00Kaja Juvan - Nadia Podoroska
01:00Martina Trevisan - Caroline Dolehide
02:30Aziz Dougaz - Juan Pablo Ficovich
02:30Lizette Cabrera - Leylah Annie Fernandez
02:30Veronica Cepede Royg - Lara Arruabarrena Vecino
02:30Christian Garin - Borna Coric
02:30Gianluca Mager - Attila Balázs
02:30Daniel Elahi Galan Riveros - Lucas Gomez
02:30Tommy Paul - Danilo Petrovic
02:30Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
04:00Smith/Saville - Gomez-Herrera/Mochizuki
04:00Fernanda Contreras Gomez - Nicole Gibbs
04:00Kristina Kucova - Anhelina Kalinina
04:00Stefanie Voegele - Sara Errani
04:00Reilly Opelka - Milos Raonic
04:00Daniel Altmaier - Ryan Harrison
04:00Jason Jung - Steven Diez
05:30Indy De Vroome - Fang Ying
05:30Elisabetta Cocciaretto - Usue Maitane Arconada
05:30Francesca Di Lorenzo - Maria Jose Portillo Ramirez
05:30Xiyu Wang - Mayo Hibi
05:30Marcos Giron - Juan Alejandro Hernandez Serrano
05:30Taro Daniel - Purcell
07:00Yonehara/Hsieh - Uchijima/Hayashi
07:00Maddison Inglis - Destanee Aiava
07:00Albot/Krajicek - Martinez/Reyes-Varela
07:00Galloway/Hach Verdugo - Monroe/Withrow
07:30Ankita Raina - Berfu Cengiz
10:00Otto Virtanen - Yuta Shimizu
10:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Jonas Forejtek
10:00Nina Potocnik - Julia Stamatova
11:00Evgeny Donskoy - Lorenzo Musetti
11:00Lloyd Harris - Emil Ruusuvuori
11:00Yannick Hanfmann - Dennis Novak
11:00Yuichi Sugita - Yasutaka Uchiyama
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Robin Stanek
12:00Alexis Musialek - Omar Giacalone
12:00Martina Spigarelli - Dalila Spiteri
12:00Carole Monnet - Valentina Ryser
12:00Pedro Cachin - Mathieu Perchicot
12:30Kontinen/Struff - Bopanna/Carreno Busta
12:30Ange Oby Kajuru - Dana Heimen
12:30Vivian Wolff - Jantje Tilbuerger
13:45Maheu/Pospisil - Koolhof/Mektic
14:00Arends/Pel - Lenz/Maden
14:00Karolina Berankova - Lena Ruppert
14:00Viktoriya Tomova - Clara Tauson
14:00Elise Mertens - Qiang Wang
15:30Lucas Poullain - Jack Draper
15:30Karolina Muchova - Magda Linette
15:30Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
15:30Laura Siegemund - Yaroslava Shvedova
15:30Svetlana Kuznetsova - Cagla Buyukakcay
16:00Botic Van De Zandschulp - Tomas Machac
16:00Felix Auger Aliassime - Stefanos Tsitsipas
17:00Bernarda Pera - Caroline Garcia
17:00Garbine Muguruza - Darya Kasatkina
17:00Priscilla - Ajla Tomljanovic
17:00Aoyama/Shibahara - Chan/Chan
17:00Kichenok/Kichenok - Bertens/Goerges
18:30Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
18:30Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
18:30Jabeur - Katerina Siniakova
18:30Carter/Stefani - Ninomiya/Yang
18:30Melichar/Xu - Guarachi/Rosolska
20:00Jelena Ostapenko - Belen Teichmann
21:00Arthur Rinderknech - Maxime Cressy
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
11:00Swiatek - Donna Vekić
11:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
12:00Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
12:00Misaki - Tereza Martincova
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac26.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac26.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.