Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac26.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
15:30Brentford - Blackburn Rovers (beIN SPORTS HD 3)CANLI
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)CANLI
15:15Brothers Union - Abahani Limited DhakaCANLI
15:15Voluntari - HermannstadtCANLI
15:15Brentford - Blackburn RoversCANLI
15:00Cherno More Varna - Levski SofiaCANLI
15:00Oborishte Panagyurishte - BelasicaCANLI
15:00PSFC Chernomorets Burgas - Sokol MarkovoCANLI
15:00Šibenik - RudešCANLI
15:00Oulu - AkatemiaCANLI
15:00Ekenäs - Musan SalamaCANLI
15:00Lahti - HakaCANLI
15:00Kotka - Mikkelin PalloilijatCANLI
15:00Poli Timisoara - ZemunCANLI
15:00Strogino Moskova - Luki-Energy Velikiye LukiCANLI
15:00Milsami - FlorestiCANLI
15:00Llapi Podujeve - FeronikeliCANLI
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)CANLI
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)CANLI
14:45Jazira Hasakan - Al-KaramahCANLI
14:45Dynamo Dresden - BochumCANLI
14:45Hamburger - PauliCANLI
14:45Holstein Kiel - HeidenheimCANLI
14:45Stuttgart - Jahn RegensburgCANLI
14:30Churchill Brothers - Mohun BaganCANLI
14:00Erzurumspor - BursasporCANLI
14:00Ümraniyespor - KeçiörengücüCANLI
14:00Gabala - Neftchi BakuCANLI
13:45Kayserispor - Konyaspor
14:00Bandari - Mathare United
14:00Leixões - Covilhã
14:00Green Buffaloes - Woon-jae
14:00Forrestfield United - Murdoch University Melville
14:00Inglewood United - Balcatta
14:00Gnistan - MYPA
14:00Belshina Bobruisk - Gorodeya
14:00Torpedo Vladimir - Ryazan
14:00Bytovia Bytów - Bałtyk Koszalin
14:00Sotra - Sandvikens
14:00Ullern - Ready
14:00Bangkok - Bangkok Thonburi Üniversitesi
14:00Chiangmai United - Chai
14:30Andratx - Formentera
14:30Fabril do Barreiro - Sport Grupo Sacavenense
14:30Chiangrai United - Suphanburi
14:30Spartak Moskova - Pahtakor Taşkent
14:30Linköpings - Vimmerby
14:30Dynamic - Musongati
14:30Djurgårdens - Dalkurd
14:30Sandvikens - Mjällby
14:30Kópavogur - Knattspyrnufélagið Þróttur
14:30Chachoengsao - Rayong United
14:45Mariupol - Zorya Luhansk
14:45Blau-Weiß 90 Berlin - Ludwigsfelder
14:45Posta Rangers - Kenya Commercial Bank
14:45Buriram United - Chonburi
14:45Diagoras Rodos - Ionikos
14:45Stjarnan - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
14:45Valur FutbolClub - Fjölnir
14:45Ranong - Nong Bua Pitchaya
14:45Celta de Vigo - Leganés
15:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Kariana Erden
15:00Lokomotiv Sofia - Botev Galabovo
15:00Virgile Lacombe - CSKA Sofia 1948
15:00Maritsa Plovdiv - Nesebar
15:00Tenerife Sur Ibarra - Gran Tarajal
15:00Leopard Sportif de Douala - Foncha Street Bamenda
15:00Josephs Youth - Vihiga United
15:00Western Stima - Kariobangi Sharks
15:00Administration Police - Vihiga Bullets
15:00Ismaning - Garching
15:00Skive - Fredericia
15:00Trelleborgs - Landskrona BoIS
15:00Sidama Bunna - Sebeta City
15:00Iago Aspas - Fyodor Smolov
15:00Ramiz Sadiku - Arberia
15:15Karmiotissa Polemidion - ASIL Lysi
15:15Ilves - Seinajoen Jalkapallokerho
15:15Dinamo Pančevo - Sloga Plandiste
15:15Chelsea - Tottenham Hotspur
15:30Chemie Leipzig - Germania Halberstadt
15:30Mason Mount - Steven Bergwijn
15:30Olivier Giroud - Lucas Moura
15:45Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Nujeidat Ahmed
15:45Water - Kasese New Villa
16:25Bataeh - Dibba Al Fujairah
16:25Taawon - Emirates Cultural Sport Club
16:25Dibba Al-Hisn - Masfut
16:30Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
16:30Mladá Boleslav - Slovácko
16:30Slavia Prague - Opava
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih Karagümrük
16:30Aumund-Vegesack - Borgfeld
16:30Ginsheim - Steinbach
16:30Schwarz-Weiß Essen - Union Nettetal
16:30Ain - Wasl
16:30Radnik Bijeljina - Željezničar Sarajevo
16:30Velež Mostar - Zvijezda 09
16:30Elfsborg - Brage
16:30Oskarshamns - Örebro
16:30Flaminia Civita Castellana - Donato Tavarnelle
16:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus
16:30Ambrosiana - Cartigliano
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
16:30Fiorenzuola 1922 - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Vado - Prato
16:30Nahda Al Buraimi - Al-Seeb Sports Club
16:30Al-Suwaiq - Muscat
16:45Salal - Sadd
16:45Fremad Amager - Roskilde
16:55Khaitan Sporting Club - Burgan Sports Club
17:00Braunschweig - Hagen-Uthlede
17:00Atletico Olympic - Flambeau Centre
17:00Biskra - Belouizdad
17:00Magra - Sétif
17:00Oran - Tlemcen
17:00Tadjenant - Olympique de Médéa
17:00Béjaïa - Racing Club Rélizane
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
17:00Hajduk Split - Gorica
17:00Solin - Sesvete
17:00Junak Sinj - Zagora Unešić
17:00Split - Zadar
17:00Douglas Hall - Ringmahon Rangers
17:00Renate - Pergolettese 1932
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
17:00Modena - Südtirol
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
17:00Rieti - Teramo
17:00Matelots - Dynamo de Douala
17:00Unisport FC de Bafang - Racing Bafoussam
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
17:00Bologna 1909 - Udinese Calcio
17:00Göztepe - Gaziantep
17:00Cittadella - Juve Stabia
17:00Virtus Entella - Benevento Calcio
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cremonese
17:00Trapani Calcio - Spezia Calcio
17:00Lens - Stade Malherbe Caen
17:00Arka Gdynia - Raków Częstochowa
17:00Fredrikstad - Mjøndalen
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Hemelingen - Hastedt
17:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
17:30Goytre United - Cwmamman United
17:30Llandudno - Llangefni Town
17:30Barry Town - Caernarfon Town
17:30Cardiff Metropolitan University - Airbus UK Broughton
17:30Carmarthen Town - Cefn Druids
17:30Newtown - Bala Town
17:30IJsselmeervogels - GVVV Veenendaal
17:30Borgosesia Calcio - Unione San-Remo
17:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
17:30Hertha - Köln
17:30Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:30Werder Вremen - Borussia Dortmund
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
18:00Torquay United - Halifax Town
18:00Woking - Stockport County
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
18:00Jeddeloh - Lüneburger SK Hansa
18:00Auerbach - Energie Cottbus
18:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
18:00Schwalbe Tundern - Spelle-Venhaus
18:00Kabylie - Chlef
18:00Hussein - Bel-Abbès
18:00Paradou - Saoura
18:00Difaa El Jadida - Ittihad Riadi Tanger
18:00Beaconsfield - Poole Town
18:00Blackfield & Langley - Merthyr Town
18:00Chesham United - Gosport Borough
18:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
18:00Farnborough - Swindon Supermarine
18:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
18:00Burnley - Bournemouth
18:00Metropolitan Police - Yate Town
18:00Crystal Palace - Newcastle United
18:00Salisbury City - Hendon
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
18:00Tiverton Town - Wimborne Town
18:00Southampton - Aston Villa
18:00Truro City - Harrow Borough
18:00Walton Casuals - Hartley Wintney
18:00Alvechurch - Needham Market
18:00Banbury United - Stourbridge
18:00Bromsgrove - Hitchin Town
18:00Coalville Town - Rushden & Diamonds
18:00Leiston - Barwell
18:00Barcelona - Eibar
18:00Lowestoft Town - Stratford Town
18:00Peterborough Sports - Ives Town
18:00Redditch United - Nuneaton Town
18:00Royston Town - Hednesford Town
18:00Rushall Olympic - Kings Langley
18:00Tamworth - Biggleswade Town
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
18:00Chelmsford City - Slough Town
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Havant & Waterlooville - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
18:00Hungerford Town - Braintree Town
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00Weymouth - Billericay Town
18:00Bishop's Stortford - Hornchurch
18:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
18:00East Thurrock United - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
18:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
18:00Horsham - Cheshunt
18:00Kingstonian - Worthing
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Lewes - Brightlingsea Regent
18:00Barnsley - Middlesbrough
18:00Margate - Carshalton Athletic
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
18:00Merstham - Enfield Town
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
18:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
18:00Charlton Athletic - Luton Town
18:00Bamber Bridge - United of Manchester
18:00Leeds United - Reading
18:00Basford United FutbolClub - Atherton Collieries
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
18:00Lancaster City - Nantwich Town
18:00Preston North - Hull City
18:00Matlock Town - Whitby Town
18:00Stoke City - Cardiff City
18:00Mickleover Sports - Gainsborough Trinity
18:00Swansea City - Huddersfield Town
18:00Redcliffe - Grantham Town
18:00Wigan Athletic - Millwall
18:00South Shields - Buxton
18:00Stafford Rangers - Morpeth Town
18:00Stalybridge Celtic - Witton Albion
18:00Warrington Town - Scarborough Athletic
18:00Boston United - Telford United
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
18:00Chester - Brackley Town
18:00Wimbledon - Blackpool
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Ipswich Town - Oxford United
18:00Hereford - Darlington
18:00Lincoln City - Gillingham
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
18:00Leamington - Southport
18:00Rochdale - Coventry City
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
18:00Avondale United - Midleton
18:00Southend United - Burton Albion
18:00East Fife - Stranraer
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Falkirk - Montrose
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Alcorcón - Las Palmas
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Almería - Fuenlabrada
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Cove Rangers - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Brechin City
18:00Fraserburgh - Brora Rangers
18:00Nairn County - Buckie Thistle
18:00Civil Service Strollers - East Stirlingshire
18:00East Kilbride - Glasgow
18:00Edusport Academy - Bonnyrigg Rose
18:00Vale of Leithen - Dalbeattie Star
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00San Rafael - Santanyi
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00428189 - Bembibre
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Newport County - Bradford City
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Northampton Town - Exeter City
18:00Larne - Warrenpoint Town
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
18:00Birkirkara - Hibernians
18:00Salford City - Colchester United
18:00Senglea Athletic - Santa Lucía
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
18:00Dakkada - Kwara United
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Walsall - Port Vale
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olimpico Montijo
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Oliveirense
18:00Huachipato - Cobresal
18:00Proleter Novi - Inđija
18:00Aberdeen - Ross County
18:00FK - Napredak Kruševac
18:00Hamilton Academical - Motherwell
18:00Radnički Niš - Čukarički
18:00Hibernian - Livingston
18:00Radnik Surdulica - Mačva Šabac
18:00Backa Topola - Partizan Belgrade
18:00Celje - Aluminij
18:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Krylia Sovetov - Torpedo Moskova
18:00CSKA Moskova - FC
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
18:00Bromley - Wrexham
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
18:00Chorley - Barnet
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnufélag Akureyrar
18:30Viktoria Plzen - Příbram
18:30Douanes Ouagadougou - SONABEL
18:30D'Adjame - Tanda
18:30Pontellas - Silva
18:30Binissalem - Platges de Calvia
18:30Ibiza Islas Pitiusas - Manacor
18:30Samano - Vimenor
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
18:30Göteborg - Vasteras
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
18:40Hazm Rass - Nassr
18:45Oman - Sohar
18:55Al-Duhail - Al-Wakrah Sport Club
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
19:00Adana Demirspor - Altınordu
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Lokomotiv Moskova - Chaika Peschanokopskoye
19:00Real Monarchs - Louisville City
19:00Partizani Tirana - Bylis Ballsh
19:00Westerlo - Virton
19:00Oran - Aïn M'lila
19:00Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca
19:00Badajoz - Talavera
19:00Choco - Club Deportivo As Pontes
19:00Utrera - Ciudad de Lucena
19:00Ferriolense - Alcúdia
19:00Jove Español San Vicente - Recambios Colon
19:00Burgos Promesas - Santa Marta
19:00Chiasso - 1900
19:00Schaffhausen - Grasshopper Club Zürich
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Vaduz
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Paksi - Debreceni
19:00Várda - Diósgyőri
19:00Black Stars - Stade Malien
19:00Sporting Cristal - Sport Huancayo
19:00Torreense - Marinhense
19:00Simba - Biashara United Mara
19:30Ittihad Kalba - Sharjah
19:30Sarajevo - Tuzla City
19:30Elite United - Gambiya Ports Authority
19:30Marimoo - Wallidan
19:30Tallinding United - GAMTEL
19:30Rijeka - Osijek
19:30Leioa - Haro Deportivo
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:30Olympique de Marseille - Nantes
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
19:45Bordj Bou Arréridj - Constantine
20:00Santa Rosa Guachipilin - Atlético Marte
20:00Bobigny - Mulhouse
20:00Andrézieux - Trélissac
20:00Fréjus Saint-Raphaël - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
20:00Sète 34 - Stade Bordelais
20:00Marseille Endoume - Annecy
20:00Sainte Genevieve Sports - Sedan Ardennes
20:00Saint-Malo - Vitré
20:00Bastia - Belfort
20:00Romorantin - Vendée Les Herbiers
20:00Colomiers Football - Angoulême
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Sacachispas
20:00Atletico Union Guimar - Panaderia Pulido
20:00Sodupe - Tolosa
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
20:00Puerto Golfito - Curridabat
20:00Progrès Niedercorn - Hostert
20:00Douanes Dakar - Diaraf
20:00Dakar Sacre-Coeur - Pikine
20:00Crvena Zvezda - Vojvodina
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:00SPAL - Juventus
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
20:15Magpies - College Europa
20:15Chaves - Feirense
20:15Tenerife - Elche
20:15Girona - Ponferradina
20:20Sutton United - Barrow
20:30Villarrubia - Estudiantes de Mérida
20:30Paiosaco - Arzua
20:30Fermana - Pesaro
20:30Fahaheel - Al-Salmiya
20:30Al-Hilal - Ittihad
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
20:30Leicester City - Manchester City
20:30Schalke 04 - Leipzig
20:30Real Sociedad - Valencia
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
21:00Agua Santa - Sport Club Corinthians Paulista
21:00Clube Atlético Penapolense - Associação Portuguesa de Desportos
21:00São Bernardo Futebol Clube - Portuguesa Santista
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00Desportivo Brasil - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Primavera - São Bernardo
21:00Força e - Futebol Clube
21:00Olmedo - Club Social y Deportivo Macará
21:00Rabat - Mouloudia Club d'Oujda
21:00AFAD Djékanou - d'Abengourou
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Lagun Onak
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
21:00Bamako - Real Bamako
21:00Riadh - Souvara Riadh
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
21:00Lamia - Aris
21:00Tondela - Ave
21:00Thun - Luzern
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
21:15Bloemfontein Celtic - Maritzburg United
21:15Atletico Grau - Sport Boys Warnes
21:30Lagarto - Frei Paulistano
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
21:45Heerenveen - Haag
22:00Seraing United - Dender
22:00URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Atletico Palmaflor Vinto - Real Santa Cruz
22:00Uniclinic - Barbalha
22:00CSP - Botafogo da Paraíba
22:00Uniao - Operario Ferroviario
22:00Esporte Clube Noroeste - Nacional Sao Paulo
22:00Preto - Barretos Esporte Clube
22:00Nova Conquista Miranorte - Tocantinópolis
22:00Confianca - Fortaleza
22:00Imperatriz - River-PI
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Angers - Montpellier
22:00Dijon - Monaco
22:00Lille - Toulouse
22:00Strasbourg - Amiens
22:00Oostende - Zulte Waregem
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
22:00Piast Gliwice - Cracovia
22:15Maribor - Olimpija Ljubljana
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
22:30Ceará Sporting Club - Caucaia
22:30Caxias - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:30Goiás Esporte Clube - Anapolina
22:30Ituano Futebol Clube - Santos
22:30Oeste Futebol Clube - São Paulo
22:30Glacis United - Mons Calpe
22:30Deportivo JBL del Zulia - Real Frontera
22:30Yaracuy - Universidad Central de Venezuela
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
22:30Albacete Balompié - Numancia
22:45Siena - AlbinoLeffe
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
22:45Felgueiras - Paredes
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45Fiorentina - Milan
22:45Groningen - VVV-Venlo
23:00Barracas Central - Club Atlético Belgrano
23:00Argentino de Quilmes - San Miguel
23:00UAI Urquiza - CSyD Flandria
23:00Club Atlético Acassuso - Club Comunicaciones
23:00Club Atlético Talleres - Los Andes
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Colegiales
23:00Club Ferrocarril Midland - Asociación Deportiva Berazategui
23:00Jacyoba - Maceio
23:00Murici - Maceio
23:00Rondonópolis - Sinop Futebol Clube
23:00Clube Atlético Paranaense - Cascavel
23:00Parana Soccer Technical Center - Paraná Clube
23:00Sparta - Capital Tocantins
23:00HABANA - Granma
23:00Matanzas - Tunas
23:00Pinar del - Artemisa
23:00Villa Clara - Santiago de Küba
23:00Cerro - River Plate Montevideo
23:00Club Atlético Boston River - Rentistas
23:00Petroleros de Anzoategui - Libertador
23:00Ureña - Titanes
23:00Metropolitanos - Gran Valencia
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Levante - Real Madrid
23:00Colorado Rapids - Toronto
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
23:30Gutierrez SC de Mendoza - Martin de Mendoza
23:30Jaragua - Goianésia Esporte Clube
23:30Delfin - Barcelona Sporting Club
23:30Cusco - Melgar
23:30Deportes Magallanes - Deportes Puerto Montt
23:30Belenenses - Marítimo
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
23:59Ilopaneco - Racing Junior de Armenia
00:00Swetes - Saints United
00:00Independiente Rivadavia - Estudiantes de Rio Cuarto
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
00:00Cascavel - Toledo Colônia Work
00:00America Natal - Sport Club do Recife
00:00Municipal - Deportivo Guastatoya
00:00Real De Minas - Motagua
00:00Sporting San Jose - Consultants Moravia
00:00Chinandega - Diriangén
00:00Deportes Copiapo - Melipilla
00:00Aragua - Deportivo Lara
00:00York Red Bulls - Sporting Kansas City
00:15Jocoro - Once Municipal
01:00Agropecuario - Estudiantes de Buenos Aires
01:00Instituto Atlético Central Córdoba - Deportivo Riesta
01:00Londrina Esporte Clube - Branco Sport Club
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Ferroviário Atlético Clube
01:00Aquidauanense - Corumbaense
01:00Central Kingston - Liguanea United
01:00Guadalupe - Cartaginés
01:00Murcielagos - Gavilanes de Matamoros
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
01:309 de Julio Rafaela - Club Libertad Sunchales
01:30Vancouver Whitecaps - Minnesota United
01:35Boys - Club Atlético Tigre
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
01:45Liga Deportiva Universitaria de Quito - Independiente del Valle
02:00Greenbay Hoppers - Ottos Rangers
02:00Wotton - Empire Club
02:00Luis de Quillota - Barnechea
02:00Club Nacional Montevideo - Cerro Largo
02:00Angeles Galaxy - Chicago Fire Soccer Club
02:00Club León - Club Necaxa
02:30Everton de Viña del - Unión La Calera
03:00Club Xelajú - Deportivo Iztapa
03:00Alajuelense - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:00Garden Hotspurs - Cayon Rockets
03:00Tampa Bay Rowdies - Inter Miami
03:00Diriangén - Real Estelí
03:30Chalatenango - Independiente San Vicente
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
03:50Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
04:00Claytons Kola Tonic Notre Dame - Silver Sands
04:00Universidad Católica del Ecuador - Orense Sporting Club
04:00Alianza San Salvador - Agila
04:00Sonsonate - Municipal Limeño
04:00Deportivo Mictlán - Sansare
04:00Deportivo Mixco - Antigua
04:00Real Sociedad Tocoa - Vida
04:00Real C.D. España - Lobos UPNFM
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba
04:00Cafetaleros de Chiapas - Club Celaya
04:00Venados - Dorados de Sinaloa
04:00Deportivo CAFESSA Jalisco - Club Canoneros Marina
04:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo
04:00Juventus FC Managua - Real Estelí
04:00Club Universitario de Deportes - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
04:00Tasman United - Auckland City
04:00Portland Timbers - İngiltere Revolution
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:15Isidro Metapán - CD
04:30Carlos - Grecia
05:00Temecula - Arizona Mesa
05:00Quiche - Chimaltenango
05:00Deportivo Saprissa - Universidad de Kosta Rika
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
06:00Canterbury United - Wellington
06:00Monterrey - Club América
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
08:00Kitchee - Pegasus
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
09:00Sunshine Coast - Western Pride
09:00South Melbourne - Eastern Lions
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
10:00Vissel Kobe - Yokohama
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
11:15Markless - Melaka United
11:15Staroba - Imigresen
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
12:00EDMF Churra - Minerva
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
12:00Hantharwady United - Sagaing United
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
12:30Slovan - Fach Donaufeld
12:30Brigittenau - Koma Elektra
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
13:00Olivenza - Cacereño
13:00Ushuru - Fortune Sacco
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
13:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sivas Belediye Spor
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
13:30İnegölspor - Sarıyer
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
13:30Manisa - Gümüşhanespor
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
13:30Group Buca - Yomraspor
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
13:30Düzcespor - Erzincanspor
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
13:30Karşıyaka - Erok Spor
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
13:30Melilla - Langreo
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
13:30Club Portekizete - Santurtzi
13:30Parla - Moratalaz
13:30Trival Valderas - Mostoles
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
13:45Malavan - Navad Urmia
13:45Qashqai - Esteghlal
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
14:00Rosas - Peña Deportiva
14:00Burgos - Tudelano
14:00Andorra - Levante UD B
14:00Llagostera - Orihuela
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
14:00Constancia - Esporles
14:00Trujillo - Valverdeno
14:00Varea - River Ebro
14:00Vallobin - Mosconia
14:00Lenense - Gijón Industrial
14:00Castelldefels - Manresa
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
14:00Horta - L'Hospitalet
14:00Roda - Atzeneta
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
14:00Atlético Malagueño - Maracena
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
14:00Condeixa - Fontinhas
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
14:00Uthai Thani - Sisaket
14:00Sukhothai - Ratchaburi
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Trat - Police Tero
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
14:00Panachaiki - Ergotelis
14:00Osasuna - Granada
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
14:00Lugo - Real Oviedo
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
14:15Utrecht - Twente
14:15Plus Ultra - Pulpileño
14:15Sants - Banyoles
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
14:30Trau - East Bengal
14:30Lebrijana - Conil
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
14:30Kalmar - Örgryte
14:30Kericho - Mahia
14:30Győri - Szeged 2011
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
14:30Genoa - Lazio
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
15:001860 München - Magdeburg
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
15:00Sabah Bakü - Sabail
15:00Awassa City - Fasil Kenema
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
15:00San Fernando - Lanzarote
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
15:00Panthère du Ndé - Dragón
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
15:00Tusker - Wazito
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
15:00Kibera Black Stars - Shabana
15:00Muranga Seal - Coast Stima
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
15:00Ballkani - Ferizaj
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
15:00Trepca 89 - Dukagjini
15:00Vendsyssel - Brabrand
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
15:00Phrae United - KhonKaen
15:00Muangthong United - Bangkok United
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
15:15Sarawak - Real Chukai
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
15:30Villa Santa Brigida - Marino
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
15:30Sandhausen - Karlsruher
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
15:45Lefkimmi - Karagiannion
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Bremer - Schwachhausen
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
16:00Niendorfer - Osdorf
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
16:00Shenkolli - Oriku
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
16:00Ngozi City - Bujumbura
16:00Rukinzo - Olympic Star
16:00Baroka - Hungry Lions
16:00Mamelodi Sundowns - University
16:00Rabotnički - Shkupi
16:00Renova - Struga Trim &
16:00Sileks - Shkëndija
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
16:00Kazincbarcikai - Vasas
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
16:00Langkawi City - Gamestop
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
16:00Slimane - Bizertin
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
16:00Stade Tunisien - Monastir
16:00Dove - Kitara
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
16:00Saviour - Light
16:00FC - Villa
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
16:00Anatoli - Thianaliakos
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
16:00Fostiras - Moschatou
16:00Kallithea - Keratsini
16:00Makedonikos - Thermaikos
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
16:00Palliniakos - Marko
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
16:00Randers - Odense Boldklub
16:00Rodos - Aiolikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Kalamata - Kavala
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
16:00Panetolikos - Panionios
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:30Alkmaar - Zwolle
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30Altay - Adanaspor
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Club Brugge - R. Charleroi
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
16:30Karviná - Teplice
16:30Johnstone - Rangers
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
16:30Chennai City - Aizawl
16:30Norrköping - Halmstads
16:30Karlskrona - Eskilstuna
16:30Tvååkers - Falkenbergs
16:30A.C. - Savona
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
16:30Pineto Calcio - Tolentino
16:30Scandicci - Aglianese
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
16:30Legnano - Villa D'Alme
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
16:30Gavorrano - Grassina
16:30Östers - Linköping City
17:00Association Salé - Casablanca
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
17:00Kénitra - Sidi Kacem
17:00Racing de Casablanca - MAS
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
17:00Riadi Salmi - Marrakech
17:00Manchester United - Watford
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
17:00Wolverhampton - Norwich City
17:00Odisha - Kerala Blasters
17:00Atalanta - Sassuolo Calcio
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
17:00Hellas Verona - Cagliari Calcio
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
17:00Torino - Parma
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
17:00Aarau - Kriens
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
17:00Cesena - Vicenza Calcio
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
17:00Ravenna - Triestina Calcio
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
17:00Cavese - Bari
17:00Viterbese Castrense - Potenza
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
17:00Citta di Fasano - Gladiator
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
17:00Brindisi - Nardo
17:00Gravina - Gelbison Cilento
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
17:00Licata - Città di Palermo
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
17:00Taranto - Bitonto
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
17:00Young Sports - Avion Academy
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
17:00Paphos - APOEL
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
17:00Krasnodar - Rostov
17:00Amarante - Sanjoanense
17:00Senica - Spartak Trnava
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
17:00Union Tornesch - Süderelbe
17:00Bocholt - Niederwenigern
17:00Straelen - Meerbusch
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Karabağ - Sumqayit
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Real Valladolid - Espanyol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
18:00Moreirense - Santa Clara
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
18:00Karela - Medeama
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
18:00Sóller - Portmany
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
18:00Mafra - Penafiel
18:00Cova da Piedade - Varzim
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Armacenenses - Aljustrelense
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
18:00Canelas 2010 - Leca
18:00Arouca - Pedras Rubras
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
18:00Maria da Fonte - Bragança
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
18:00Olhanense - Sintra
18:001º de Dezembro - Alverca
18:00Coimbrões - Castro Daire
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
18:00Leiria - Caldas da Rainha
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
18:00Domžale - Mura 05
18:00Sfaxien - Kairouan
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
18:00Silkeborg - Copenhagen
18:00Celtic - Kilmarnock
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
18:00Basel - Servette
18:00Lugano - Sion
18:00Gallen - Young Boys
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
18:15Volos - Larissa
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
18:30Gerena - Rota
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
18:30Alberite - Berceo
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
18:30Utebo - Sariñena
18:30Cayón - Guarnizo
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
18:30Häcken - GAIS
18:30Eskilsminne - Östersunds
18:45Heracles Almelo - Ajax
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
19:00İstanbulspor - Boluspor
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
19:00Izarra - Calahorra
19:00Real Unión - Amorebieta
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
19:00Lleida Esportiu - Ejea
19:00Olot - Sabadell
19:00Algeciras - Cartagena
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
19:00Guadalajara - Solana
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Ajka - Budapest
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
19:00Praiense - Agueda
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
19:30Arsenal - Everton
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
19:30Los Barrios - Coria
19:30Arroyo - Plasencia
19:30Caudal Deportivo - Condal
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
19:30Palo - Motril
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
19:30Casertana - Vibonese Calcio
19:30Rende - Avellino 1912
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
20:00Wolfsburg - Mainz 05
20:00Roma - Lecce
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:00Cornellà - Prat
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Gorée - Casa Sport
20:00Stade de Mbour - CNEPS
20:00Anderlecht - Eupen
20:00Fodbold - Brøndby
20:15Extremadura - Mirandés
20:15Málaga - Racing de Santander
20:30Getafe - Sevilla
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
20:30Olimpik - Lviv
20:30Athens - Crete
20:30PAOK - Olympiacos
20:45des Forces Armees - KOZAF
21:00Hassania Agadir - Khouribga
21:00ASEC Mimosas - Abobo
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
21:00Universitatea Craiova - Cluj
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
22:00Royal Pari - Club Blooming
22:00Siquinala - Comunicaciones
22:00Village Superstars - Road Jets
22:00Gent - Sint-Truidense
22:45Internazionale Milano - Sampdoria
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Atletico Madrid - Villarreal
23:00Braga - Vitoria Setubal
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Cofutpa - Rosario
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
23:00Rayo Vallecano - Huesca
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
23:30Porto - Portimonense
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
23:30Molynes United - Dunbeholden
23:30FC - Cavalier
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
23:30Real Santander - Barranquilla
23:30Ayacucho - Alianza Lima
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
00:00Five Islands - Parham
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
00:00Limón - Santos de Guápiles
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
00:00Cuautla - La
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
00:30Vencedor - Santa Tecla
01:00Ellerton - Paradise
01:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
01:30Defensor Sporting - Peñarol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
02:00Road - Liberta
02:00Audax Italiano - Palestino
02:00Querétaro - Atlético San Luis
03:30Once Caldas - Patriotas
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
04:00Juarez - Club Santos Laguna
17:00Vital'O - Kayanza United
17:00Platanias - Giannina
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Banik Ostrava - Jablonec
20:30Ahly Cairo - Zamalek
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
21:00Horsens - Aarhus
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
22:30Vicente - Benfica
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Bohemian - Sligo Rovers
22:45Dundalk - Cork City
22:45Patrick's Athletic - Derry City
22:45Waterford - Shamrock Rovers
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
22:45Troyes - Auxerre
23:00Liverpool - West Ham United
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
23:00Finn Harps - Shelbourne
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
23:00Zulia - Lala
23:00Perugia Calcio - Empoli
23:30Bogotá - Atletico Cali
00:00Club General Díaz - Guairena
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
01:00Monagas - Yaracuyanos
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
02:30O'Higgins - Unión Española
03:15Técnico Universitario - Aucas
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00North East United - Chennaiyin
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
22:45Motherwell - Mirren
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
22:45Huddersfield Town - Bristol City
22:45Luton Town - Brentford
22:45Queens Park Rangers - Derby County
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
23:00West Bromwich Albion - Preston North
23:00Chelsea - Bayern Munich
23:00Napoli - Barcelona
03:40Leones - Atlético Huila
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
15:30Prinemanye Grodno - RCOP-SDUSHORCANLI
15:30Ventspils Ghetto 3x3 - Zvyozdochki 3x3CANLI
14:45Guram Tavartkiladze Tbilisi University - Georgian Technical UniversityCANLI
14:30Başkent Yenişehir - Ankara Kolejliler
14:45Swisherz 1 - Vandetta
15:00Stal Stalowa Wola - Dziki Varşova
15:30Nautico Tenerife - Alcala
15:45BBC - IPRC South
22:00Aris Leeuwarden - Helder Suns
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
14:45Tomas Machac - Ruben BemelmansCANLI
14:45Satral - Dalibor SvrcinaCANLI
14:15Darya Kasatkina - Aliaksandra Sasnovich
14:15Tereza Martincova - Misaki
14:15Lucas Poullain - Jesper De Jong
14:15Bhosale/Inoue - Mane/Raina
14:45Belen Teichmann - Jana Čepelová
14:45Pieri/Spiteri - Brancaccio/Helmi
14:45Daria Snigur - Marta Kostyuk
15:15Evan Hoyt - Jack Draper
15:45Hsieh/Strycova - Krejcikova/Zheng
15:45Zantedeschi/Lizarazo - Guo/Han
15:45Santiago Fa Rodriguez Taverna - Franco Agamenone
16:05Hsieh/Strycova - Krejcikova/Zheng
16:30Botic Van De Zandschulp - Nicola Kuhn
16:30Salden/Tauson - Georges/Zimmermann
16:30Tereza Mrdeza - Aliona Bolsova Zadoinova
16:30Mick Veldheer - Elmar Ejupovic
17:00Stefanos Tsitsipas - Alexander Bublik
17:30Lenz/Maden - Bemelmans/Masur
17:30Gabriel Petit - Matic Spec
17:30Gage Brymer - Igor Marcondes
17:30Maria Lourdes Carle - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
17:30Thaisa Grana Pedretti - Andrea Gamiz
18:00Simona Halep - Elena Rybakina
18:00Walkow/Zielinski - Freund/Hoyt
18:00Kania/Shoshyna - Kostyuk/Rakhimova
18:00Lemstra/Negritu - Muscheites/Seifert
18:05Renzo Olivo - Victor Nunez
18:05Martin Klizan - Vadym Ursu
18:30Felix Auger Aliassime - Gilles Simon
18:30Kolar/Ocleppo - Vavassori/Margaroli
19:30Carlos Taberner - Andres Molteni
19:30Juan Pablo Patino-Samudio - Matias Gaedechens
19:30Arends/Pel - Begemann/Mergea
20:00Orlando - Gonzalo Escobar
20:00Maxime Cressy - Johannes Haerteis
20:00Attila Balázs - Pedro Martinez Portero
20:00Dominic Thiem - Gianluca Mager
20:30Bryan/Bryan - Arevalo/O'Mara
20:30Hugo Gaston - Illya Marchenko
21:00Andrea Collarini - Martin Cuevas
21:00Filip Horansky - Gonzalo Lama
21:00Marcondes/Walkin - Comesana/Lingua Lavallen
21:30Arthur Rinderknech - Christopher O'Connell
22:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
22:00Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
22:30Pedro Sakamoto - Rafael Matos
22:30Chun Hsin Tseng - Enzo Couacaud
23:00Oliveira/Cid Subervi - Guinard/Rinderknech
23:00Christian Garin - Borna Coric
23:00Yoshihito Nishioka - Humbert
01:00Alex Bolt - Sebastian Ofner
01:00Damir Dzumhur - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
01:00Guilherme Clezar - Jurij Rodionov
01:00Astra Sharma - Giulia Gatto-Monticone
01:00Kaja Juvan - Nadia Podoroska
01:00Martina Trevisan - Caroline Dolehide
02:00Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
02:30Daniel Elahi Galan Riveros - Lucas Gomez
02:30Tommy Paul - Danilo Petrovic
02:30Aziz Dougaz - Juan Pablo Ficovich
02:30Lizette Cabrera - Leylah Annie Fernandez
02:30Veronica Cepede Royg - Lara Arruabarrena Vecino
04:00Cameron Norrie - Ryan Harrison
04:00Jason Jung - Steven Diez
04:00Smith/Saville - Gomez-Herrera/Mochizuki
04:00Fernanda Contreras Gomez - Nicole Gibbs
04:00Kristina Kucova - Anhelina Kalinina
04:00Stefanie Voegele - Sara Errani
04:00Reilly Opelka - Milos Raonic
05:30Marcos Giron - Juan Alejandro Hernandez Serrano
05:30Taro Daniel - Purcell
05:30Indy De Vroome - Fang Ying
05:30Elisabetta Cocciaretto - Usue Maitane Arconada
05:30Francesca Di Lorenzo - Maria Jose Portillo Ramirez
05:30Xiyu Wang - Mayo Hibi
07:00Albot/Krajicek - Martinez/Reyes-Varela
07:00Galloway/Hach Verdugo - Monroe/Withrow
07:00Yonehara/Hsieh - Uchijima/Hayashi
07:00Maddison Inglis - Destanee Aiava
07:30Ankita Raina - Berfu Cengiz
10:00Otto Virtanen - Yuta Shimizu
12:00Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
12:00Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
12:00Elise Mertens - Qiang Wang
12:00Swiatek - Aryna Sabalenka
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
12:00Karolina Muchova - Magda Linette
12:00Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina
12:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
12:00Svetlana Kuznetsova - Cagla Buyukakcay

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac26.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac26.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.